سیستم های دیواری زنده مزایا نسبت به زیبایی تنها دارند

برای زیبایی داخلی سیستم دیوار طبیعی زندگی ، که به آن دیوار سبز نیز گفته می شود ، بسیار محبوب شده است. این دیوارها سازه های عمودی هستند و با باغ های عمودی متفاوت هستند ، که بیشتر مربوط به پرورش گیاهان ، گل ها و سبزیجات در ظروف کوچک است ، که در بالای هم قرار گرفته و در یک نمایشگر رنگارنگ قرار گرفته است. با این حال ، یک سیستم دیوار زنده با ظرافت آرایه ای از رنگ های فلور را مخلوط می کند که دیوار عمودی را با شاخ و برگ و گیاهان گل دهنده پر می کند. این دیوار یک باغ هیدروپونیک است که زیبایی و هنر طبیعی کاربردی را با هم ترکیب می کند که جلوه زیبایی دارد و همچنین هوای قابل ساخت داخل یا خارج دیوارها را فیلتر می کند.

مراکز خرید ، مراکز مدنی و سایر ساختمانهای اداری سالهاست که از اثر آرام بخشی اجرای دیوار سبز که یک دیوار داخلی ایجاد می کند بهره مند شده اند. آنها کشف کرده اند که دیوار سبز تأثیر آرام بخشی را در بین بازدید کنندگان آنها ایجاد می کند. گیاهان آرامش بخش آرامش بخش که باعث سهولت در حواس می شوند و یا شاید بهبود چشمگیر کیفیت هوا از گیاهان باعث از بین رفتن ترکیبات آلی فرار یا VOC ها می شود که باعث ایجاد اثر آرام بخشی می شود. طبیعت توانایی شگفت انگیزی در رفع بیماریهای شیمیایی دارد که می تواند آسیب برساند و آسیب برساند. با فیلتر کردن گازهایی مانند دی اکسید کربن در ساختمان و از بین بردن ویروس های موجود در هوا ، انسان تنفس بهتری دارد و به نوبه خود احساس بهتری دارد.

گیاهانی که زیبایی و تصفیه هوا را کمک می کنند ، گوش فیل فیلودندرون ، گودال های طلایی ، پیچک انگلیسی ، گیاهان عنکبوت و آلوئه ورا هستند. چندین گونه دیگر از گیاهان وجود دارد که سموم خاصی را از بین می برد و هنوز هم در مقابل نور مستقیم یا غیرمستقیم خورشید رشد می کند. تهیه اطمینان هنگام ساختن سیستم دیوار مناسب برای زندگی بسیار مهم است. تأمین هوای در گردش با استفاده از پنکه جعبه ای یا سیستم پنکه خانه شما روی کوره اگر به اندازه کافی نزدیک باشند و نسیمی مستقیم روی دیوار ایجاد کنند ، به خوبی کار خواهد کرد.

برای شروع یک دیوار مصنوعی Tuf-Felt ماده خوبی است که از تخته سه لا و پلاستیک موج دار ساخته شده است. اگر شکاف هایی را در مواد برش دهید ، آنها اجازه می دهند گیاهان روان کننده به سمت پایین رشد کنند در حالی که قسمت پشتی ظروف تخت آنها به قاب پشتیبانی متصل است. گیاهان هوا را می توان مستقیماً روی تخته متصل کرد زیرا به خاک و آب احتیاج ندارند. برخی از سیستم ها به طور خاص با لوله های مفصلی طراحی شده اند که قادر به آبیاری و تخلیه گیاهان معلق هستند. سیستم های مختلفی را می توان در اینترنت یافت که می توانند مواد و دستورالعمل های گام به گام برای ساخت و مراقبت از یک سیستم دیوار زنده به این بزرگی را ارائه دهند.

بسیاری از علاقه مندان آثار خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند تا نمایشگرهای زیبایی از دیوارهای سبز خود را نشان دهند و شما می توانید از ایده های آنها برای ایجاد دیوار خود استفاده کنید. اگر تمایل دارید می توانید با استفاده از پیچک خزنده ساده به عنوان آغازگر کار خود را کوچک آغاز کنید و با اطمینان بیشتر به دیوار اضافه کنید. سیستم دیوار زنده ایده مناسبی برای آپارتمان هایی است که راکد و ضد هوا هستند. لازم نیست دیوار بزرگ باشد ، با یک قسمت عرض چهار فوت از دیوار شروع کنید. یک سیستم در فضای باز می تواند به پاسیوی دلخراش یا ورودی جلویی زندگی و رنگ ببخشد و با نور خورشید و هوا طبیعی مراقبت از آن راحت تر است. با کمی صبر ، وقت و یک محیط بدون سرما ، می توانید از دیوار سبز خود لذت ببرید و از راه های دیگر بیش از یک مزیت بهره مند شوید.